Złuszczanie i oczyszczanie skóry

Wykonujemy różnego rodzaju zabiegi oczyszczające, jak również złuszczające na twarz. Staramy się sprostać nawet największym wymaganiom oraz dążymy do osiągnięcia jak najlepszych efektów. Wybierz nasze skuteczne zabiegi i zyskaj rozjaśnioną, oczyszczoną, a przede wszystkim zdrową skórę twarzy.

Profesjonalne oczyszczanie skóry

W ramach zabiegów oczyszczania twarzy oferujemy peelingi chemiczne oraz kawitacyjne, które świetnie radzą sobie z redukowaniem zanieczyszczeń na skórze. Powodują również, że blizny i zmarszczki stają się mniej widoczne. Nasze Centrum mieszczące się w Gorzowie wyposażone jest w najnowocześniejszy sprzęt, ponadto korzystamy z innowacyjnych metod, które mają zapewnić Klientom najlepsze efekty. Zachęcamy wszystkie osoby z okolic Gorzowa, z miast takich jak Kłodawa, Kostrzyn nad Odrą, Myślibórz oraz Sulęcin do skorzystania z naszych usług oczyszczania skóry.

Innowacyjne zabiegi pielęgnacyjne

Zapewniamy szeroki zakres usług pielęgnacyjno-oczyszczających, odpowiednio dobranych do potrzeb skóry. Oferta oparta jest na naturalnych preparatach będącymi bodźcem do odbudowy skóry. Dysponujemy urządzeniem OXYGENEO uznanej firmy Pollygen, dzięki któremu jesteśmy w stanie wykonywać efektywne zabiegi. Proponujemy szereg usług, począwszy od mikrodermabrazji, przez oksybrazję wodno-tlenową, peeling kawitacyjny, aż po eksfoliację kwasami. Skontaktuj się z nami i oczyść skórę swojej twarzy już dziś!

 • OXY Geneo™

  Urządzenie Geneo™ to przełomowa technologia firmy Pollogen, która wykorzystując naturalne mechanizmy organizmu, zapewnia uzyskanie jednocześnie 3 efektów pielęgnacyjnych:

  ⦁ Złuszczanie zewnętrznej warstwy skóry

  ⦁ Wchłanianie podstawowych składników rewitalizujących skórę

  ⦁ Naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz

 • Mikrodermabrazja diamentowa

  Mikrodermabrazja diamentowa

  Mikrodermabrazja diamentowa jest jednym z najbardziej lubianych zabiegów złuszczających ze względu na swoje rezultaty już po pierwszym zabiegu.

 • Oxybrazja wodno-tlenowa

  Oxybrazja wodno-tlenowa

  Oxybrazja wodno-tlenowa to inaczej mikrodermabrazja z tym, że w przypadku oxybrazji do oczyszczania skóry wykorzystujemy sól fizjologiczną i czysty chirurgiczny tlen.

 • Peeling kawitacyjny

  Peeling kawitacyjny

  Kawitacja to zjawisko polegające na zamianie z formy ciekłego w gazowy, a dzieje się tak poprzez minimalizowanie ciśnienia.

 • Eksfoliacja kwasami

  Eksfoliacja kwasami

  Peelingi z użyciem kwasów niwelują przebarwienia, redukują blizny, spłycają drobne zmarszczki. Są przeznaczone dla szarej, zmęczonej i zanieczyszczonej skóry. Natychmiastowo i dogłębnie oczyszczą skórę przywracając blask i młody wygląd.