Zabieg kwasami – eksfoliacja

  • Eksfoliacja kwasami

    Eksfoliacja kwasami

Marzysz o zdrowej skórze pełnej blasku? Poznaj potencjał zabiegów wykorzystujących działanie kwasów. To rewolucyjna metoda pielęgnacji skóry, z jakiej korzystamy w naszym Centrum Laseroterapii i Kosmetyki Estetycznej w Gorzowie. Do zabiegów stosujemy preparaty bezpieczne, działające nieinwazyjnie, a co najważniejsze – niezwykle skuteczne!

Zabiegi z kwasami – jak działają?

Eksfoliacja polega na nałożeniu na skórę odpowiednio dobranej mieszanki związków chemicznych w określonym stężeniu. Najczęściej do zabiegów stosujemy kwasy owocowe AHA, które występują naturalnie w środowisku. Preparat odpowiednio rozpuszcza starą i zniszczoną wierzchnią warstwę naskórka, a następnie wnika w głąb skóry, powodując przebudowę kolagenu oraz elastyny. Dzięki takiemu działaniu zabiegi z kwasami mogą usunąć przebarwienia, potrądzikowe blizny i inne zmiany skórne.

Wspaniałe efekty zabiegu eksfoliacji z kwasami

Zabiegi z kwasami to rewolucyjna metoda pielęgnacji cery. Stosuje się ją przede wszystkim, aby:

  • zredukować bruzdy,
  • zniwelować zmarszczki powstałe z powodów dziedzicznych bądź nabytych,
  • spłycić i poprawić wygląd blizn,
  • redukować i leczyć trądzik,
  • zminimalizować widoczność plam starczych, piegów i ciemnych plam powstających w wyniku ciąży lub przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych (ostuda),
  • poprawić wygląd oraz kondycję skóry, zarówno jej faktury, jak i koloru.

Dodatkowo seria zabiegów z kwasami odnawia naskórek i skórę, a także likwiduje oznaki starzenia, takie jak drobne zmarszczki, wypryski, powiększone pory czy inne niedoskonałości. Złuszczanie warstwy rogowej stymuluje odbudowy komórek skóry właściwej, dzięki temu łatwiej się ją nawilża oraz odżywia.

Gdzie możesz skorzystać z zabiegów z kwasami?

Zainteresowała Cię nasza oferta zabiegów z kwasami i chcesz przekonać się o ich skuteczności? Zapraszamy do naszego gabinetu w Gorzowie wszystkie osoby, które chcą oczyścić oraz pobudzić do regeneracji skórę swojej twarzy. Pozwól wyspecjalizowanej kadrze SPA & BEAUTY zająć się Twoją cerą. Zachęcamy do skorzystania z zabiegów wykorzystujących kwasy także osoby z okolic Gorzowa, z miast takich jak Kłodawa, Kostrzyn nad Odrą, Międzyrzecz, Myślibórz, a nawet Sulęcin, chcące przekonać się na własnej skórze, jak działa ta świetna metoda.

Peelingi i inne zabiegi z użyciem kwasów stosowane są jako remedium na wiele dolegliwości oraz niedoskonałości na skórze twarzy. Skorzystaj z tej skutecznej metody, by przywrócić swojej cerze blask, a także młodszy wygląd. Skontaktuj się już dziś – wybierz zabieg z wykorzystaniem kwasu!