Zabiegi odchudzające i modelowanie sylwetki

W naszym życiu bywają takie sytuacje, kiedy regularna aktywność fizyczna, a nawet prawidłowo dobrana dieta nie przynoszą oczekiwanych rezultatów w walce z nadmierną tkanką tłuszczową. Pomocne wtedy mogą okazać się innowacyjne zabiegi modelujące sylwetkę oraz odchudzające, konkretnie obszary takie jak brzuch lub twarz. Zobacz, co możesz osiągnąć, decydując się na nasze usługi, które wykonujemy w naszym salonie mieszczącym się w Gorzowie.

Rodzaje zabiegów odchudzających

W naszej ofercie znajduje się wiele różnych zabiegów dostosowanych do potrzeb Klientów. Realizujemy je dzięki specjalistycznym sprzętom oraz wykwalifikowanemu personelowi. W centrum SPA & BEAUTY dostępne są zabiegi takie jak:

 • radiofrekwencja frakcyjna, która jest zabiegiem nieinwazyjnym, ujędrniającym skórę takich miejsc jak brzuch, twarz lub innych, dodatkowo poprawiającym jej sprężystość, oraz gładkość;
 • kriolipoliza to kolejna nieinwazyjna opcja, która jest idealna w miejscowym zmniejszaniu tkanki tłuszczowej. Tę metodę wykorzystuje się w zabiegach odchudzania brzucha;
 • kapsuła Spa-Med to połączenie chromoterapii, ozonowania, a także lasera biostymulującego. Świetnie modeluje sylwetkę oraz spala wiele kalorii podczas jednego zabiegu. Zabieg ten wspomaga nawilżenie skóry, detoksykację organizmu, pozwala także usunąć nadmiar wody. Kapsuła Spa-Med wykazuje działanie przeciwbólowe na stawy oraz mięśnie, w tym także bóle kręgosłupa. Ponadto pozytywnie wpływa na produkcję kolagenu w organizmie;
 • Contour med 2 medical, czyli liposukcja ultradźwiękowa wykonywana za pomocą specjalistycznego urządzenia. Skutecznie i bezboleśnie pozwoli Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Ciesz się natychmiastowym efektem!
 • Zabieg HIEMT to urządzenie, które przypięte w konkretnym miejscu na naszym ciele, wywołuje skurcze i rozkurcze mięśni, dając efekt bardzo mocnego treningu. Dzięki temu szybko oraz skutecznie pozbędziesz się zbędnej tkanki tłuszczowej.

Poza przedstawionymi metodami modelowania sylwetki w naszym salonie wykonujemy też specjalistyczne zabiegi wykorzystujące ultradźwięki o odpowiedniej częstotliwości, fale radiowe, a także nowoczesne lasery zmniejszające tkankę tłuszczową.

Odchudzanie w salonie w Gorzowie

Wszystkie proponowane usługi wykonujemy w naszym salonie, który znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim. Dlatego też zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane z województwa lubuskiego, z takich miast jak Międzyrzec, Myślibórz, Witnica, Kłodawa, Sulęcin, a nawet Kostrzyn nad Odrą, do skorzystania z tej oferty zabiegów modelujących sylwetkę, ujędrniających skórę brzucha oraz twarzy, a także odchudzających.

 • SLIM - FRAX 3D

 • Zabieg Med 2 Contour

  Zabieg Med 2 Contour

  Gotowy na odchudzanie nowej generacji? Nasze urządzenie emitujące fale ultradźwiękowe to sekret najlepszych klinik odchudzania na całym świecie.

 • Kapsuła Spa-Med

  Kapsuła Spa-Med

  Kapsuła Spa-Med z chromoterapią, laserem biostymulującym oraz ozonowaniem. Podczas jednej sesji przeciętna osoba spala ok.1400kcal.

 • MATRIX 3D

  Radiofrekwencja Frakcyjna jest nieinwazyjną, najnowocześniejszą  techniką zalecaną głównie jako zabieg liftingujący, anti-aging, wygładzający skórę. Poprawia również  elastyczność i jędrność. Polecana jako delikatniejsza alternatywa dla osób, które nie mogą wykonywać inwazyjnej Radiofrekwencji Mikroigłowej.

 • Dual HiFu

 • i-lipo_1_4x3

  i-Lipo

  I-Lipo jest to najnowsze zastosowanie technologii laserowej, wykorzystywane do frakcyjnej redukcji tkanki tłuszczowej, redukcji cellulitu oraz modelowania sylwetki. lipo-laser to tzw. zimny laser ponieważ wytwarza on energię o niskich częstotliwościach, a emituje on światło o długości 635-665 nanometrów.

 • Focus RF (fale radiowe)

  Focus RF (fale radiowe)

  Stanowi doskonałe antidotum na upływ czasu i związane z nim objawy starzenia się skóry oraz bezbolesne a przede wszystkim bezpieczne pozbycie się zbędnego tłuszczyku z brzucha, boczków, ud i każdego innego miejsca.

 • Kawitacja 40kHz

  Ultradźwięki o częstotliwości 40kHz powodują powstanie zjawiska kawitacji, wytworzona wtedy energia zmieniając polaryzacje błony komórkowej, powoduje uszkodzenie komórki tłuszczowej i rozbicie jej.