Zabiegi na twarz – nawilżające, oczyszczające

SPA & BEAUTY oferuje szeroką gamę zabiegów na twarz, w tym oczyszczających, ujędrniających oraz nawilżających. Dzięki nim Twoja skóra odzyska dawny blask, będzie odświeżona i gotowa do przyjęcia kosmetyków nawilżających. Usługi obejmują pełną problematykę związaną ze skórą twarzy → od pielęgnacji, przez dotlenienie, po nawilżenie oraz przywrócenie jędrności. Zadbaj o odpowiednią pielęgnację i nawilżenie twarzy. Sprawdź zabiegi oferowane przez nasze centrum!

Skorzystaj z efektów nawilżenia

Odpowiednie nawilżenie z wykorzystaniem różnych metod, takich jak maseczki, kremy i inne, odżywia skórę oraz tworzy na niej warstwę ochronną. Zabiegi oferowane przez nasz salon znajdujący się w Gorzowie pomagają osiągnąć te efekty! Wykonujemy je za pomocą specjalistycznych sprzętów, uwzględniając nowoczesne technologie. Największą wagę przywiązujemy do prawidłowego wykonania zabiegu, a także staramy się zaspokoić wszystkie potrzeby Klientów oraz zadbać o ich zadowolenie. Wybierz nasze zabiegi, bo dzięki nim Twoja skóra będzie prawidłowo nawilżona, oczyszczona, a jej jędrność zostanie przywrócona.

Nasze usługi kierujemy do osób mieszkających w województwie lubuskim, w miastach takich jak Myślibórz, Kłodawa czy też Kostrzyn nad Odrą, ale otwarci jesteśmy również na Klientów z całej Polski. Zainteresowany? Nie czekaj! Sprawdź ofertę i skontaktuj się już dziś!

 • skin-2341354_1920

  Przebarwienia

  Likwidacja przebarwień posłonecznych, hormonalnych, plam starczych. Przebarwienia niwelujemy złuszczając skórę, wykorzystując naturalny efekt Bohra bądź frakcjonowaniem skóry.

 • piling_kawitacyjny

  Skóra naczyniowa z rumieniami

  Skóra naczyniowa jest jedną z najbardziej wymagających cer, wymaga zarówno odpowiedniej pielęgnacji domowej jaki i odpowiedniego leczenia w gabinecie kosmetycznym. Zabiegi muszą zostać odpowiednio zrównoważone aby zabieg miał wymagany efekt ale nie powodował długotrwałych skutków ubocznych. 

 • mikrodermabrazja_diamentowa_4x3

  Zmarszczki i utrata jędrności

  To nic innego jak zagłębienia na skórze, które pojawiają się wraz z wiekiem. Lecz nic strasznego da się je wyeliminować. Aby to zrobić trzeba zareagować w odpowiednim czasie i dobrać idealny zabieg dla potrzeb własnej skóry. Wszystko zależy od tego jak dotychczas była pielęgnowana skóra. Ale pamiętajmy nigdy nie jest za późno, aby o nią zadbać.

 • depilacja_laserowa_twarz_4x3

  Depilacja laserowa

  Zabieg laserowego usunięcia owłosienia laserem VERSUS™ 3 Color oferującemu synergiczne połączenie trzech najbardziej efektywnych długości fal do depilacji, co sprawia, że usuwanie owłosienia jest jeszcze bardziej skuteczne niż dotychczas.

 • Depilacja woskiem

  Jest to jedna z najbardziej popularnych metod depilacji owłosienia. Stosowanie ciepłego wosku jest wyjątkowo skuteczne. Temperatura topnienia wosku to około 37 - 38ºC.