Zmarszczki i utrata jędrności

To nic innego jak zagłębienia na skórze, które pojawiają się wraz z wiekiem. Lecz nic strasznego da się je wyeliminować. Aby to zrobić trzeba zareagować w odpowiednim czasie i dobrać idealny zabieg dla potrzeb własnej skóry. Wszystko zależy od tego jak dotychczas była pielęgnowana skóra. Ale pamiętajmy nigdy nie jest za późno, aby o nią zadbać.

Kiedy zacząć?

Najlepiej po trzydziestce z tego względu, że zaczynają nam zanikać włókna kolagenowe, a same maseczki i kremy już nie wystarczają.

Dlatego mamy dla Państwa propozycje zabiegów dla każdego.

Jeżeli nie wiesz co wybrać zapraszamy na darmową konsultacje, a my doradzimy czego Twoja skóra potrzebuje.

 • Wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym

  W walce ze zmarszczkami idealnie sprawdza się kwas hialuronowy. Kwas hialuronowy spowalnia procesy starzenia skóry i działa nawilżająco (poprzez wiązanie wody w tkankach). Jest on naturalnym składnikiem naszej skóry lecz z upływem czasu zanika przez co skóra staje się cieńsza, wiotka, sucha i zaczynają pojawiać się zmarszczki. Wstrzyknięcie odpowiedniej ilości i gęstości kwasu niweluje ten problem, a skóra odzyskuje swój piękny i młody wygląd.

 • Peeling dermokosmetyczne

  To jedna z najbardziej naturalnych metod na cofnięcie zegara. Prowadzą do zwiększenia grubości skóry bez wywoływania stanów zapalnych.

 • Mezoterapia bezigłowa

  Elektroporacja jest zjawiskiem fizycznym zachodzącym w błonach komórkowych, a także w warstwie rogowej. Dzięki elektroporacji otwierają się "kanały" do wprowadzania składników aktywnych pod wpływem impulsów elektrycznych.

 • Mikrodermabrazja diamentowa

  Mikrodermabrazja diamentowa

  Mikrodermabrazja diamentowa jest jednym z najbardziej lubianych zabiegów złuszczających ze względu na swoje rezultaty już po pierwszym zabiegu.

 • Endermolift Icoone

  Nowoczesna metoda trójwymiarowego drenażu mająca na celu w naturalny sposób ujędrnić, zliftingować twarz, szyję, dekolt, piersi.

 • Infuzja tlenowa (Intraceuticals)

  Infuzja tlenowa (Intraceuticals)

  Zabiegi infuzji tlenowej wprowadzają substancje aktywne w głąb skóry za pomocą czystego chirurgicznego tlenu i ciśnienia hiperbarycznego.

 • Jonoforeza

  Jonoforeza to zabieg polegający na wprowadzaniu w głąb skóry substancji czynnych przy pomocy prądów. Do tego typu zabiegu używa się specjalnych związków chemicznych, które ulegają rozpadowi na jony. Zabieg jonoforezy znacznie potęguje efekty zabiegów dzięki przyspieszonemu przenikaniu substancji aktywnych przez naskórek i korzystnemu wpływowi prądu na tkanki.

 • Jonopeelingi

  Głębokie złuszczanie z zastosowaniem jonopeelingów pozwala na uzyskanie szybkich rezultatów przy minimalnych skutkach ubocznych. Jonoforeza zapobiega zniszczeniu naskórka, a stosowane przy zabiegu kwasy docierają do głębokich warst skóry niszcząc uszkodzone komórki nie naruszając przy tym tych zdrowych co za tym idzie kreowana jest całkiem nowa skóra o nowej strukturze.

 • Masaże przeciwzmarszczkowe

  Masaże przeciwzmarszczkowe mają działanie profilaktyczne, a ich zadanie to utrzymanie elastyczności mięśni i zapobieganie tworzeniu się zmarszczek.