Wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym

W naszym salonie wykonujemy zabiegi niwelowania zmarszczek i innych zmian pojawiających się na skórze. W celu osiągnięcia dobrych efektów stosujemy w różnych terapiach preparaty wysokiej jakości, takie jak kwas hialuronowy. Wśród proponowanych zabiegów znajdują się między innymi: terapia HIFU, czyli forma zwiększania jędrności i napięcia skóry, oraz fale radiowe RF podawane zarówno metodą bezinwazyjną frakcyjną, jak i mikroigłową. Działają one idealnie przeciwko wszelkiego rodzaju załamaniom na twarzy.

Właściwości kwasu hialuronowego

Kwas hialuronowy spowalnia procesy starzenia skóry oraz działa nawilżająco (poprzez wiązanie wody w tkankach). Jest on czysto krystalicznym żelem, a także naturalnym składnikiem naszej skóry, który z upływem czasu zanika, przez co naskórek staje się cieńszy, wiotki, suchy i zaczynają pojawiać się zmarszczki. Wstrzyknięcie odpowiedniej ilości oraz gęstości preparatu niweluje ten problem, a skóra odzyskuje swój piękny, a także młody wygląd. Zabieg niwelowania zmarszczek wspomagane kwasem hialuronowym pozwalają na lepsze gojenie się skóry, a także zwiększa efekty samej terapii. Tego typu technikę wykonujemy w naszym salonie znajdującym się w Gorzowie Wielkopolskim.

Zabieg mikroigłowy RF

To jeden z najchętniej wybieranych zabiegów estetycznych, co zapewne spowodowane jest jego świetnymi efektami, które można zobaczyć już po pierwszej wizycie. Oddziałuje on jednocześnie na wierzchnią część skóry oraz jej głębokie warstwy. Za pomocą zabiegu mikroigłowego pozbędziesz się zmarszczek, poprawisz jędrność, a także napięcie skóry. Jest on także używany w celu niwelowania blizn, poprawia koloryt skóry i przynosi wiele innych efektów. Wykonywany może być na całym ciele, a po zabiegu, w celu dopełnienia, można zastosować kwas hialuronowy. Wybierz ten innowacyjny oraz niezastąpiony zabieg i ciesz się z jego wspaniałych efektów.

Dostępne zabiegi

Kompleksowo zajmujemy się zabiegami z wykorzystaniem preparatu hialuronowego. W naszej ofercie dostępne jest niwelowanie:

  • bruzd poniżej kącików ust (linia marionetki),
  • bruzd nosowo-wargowych,
  • zmarszczek poziomych czoła,
  • zmarszczek palacza,
  • zmarszczek pionowych między brwiami,
  • wszystkich innych stałych zmarszczek.

Po zabiegu mamy natychmiastowy efekt wypełnienia zmarszczek oraz nawilżenia. Preparat działa silnie stymulująco na skórę i pomimo tego, że z czasem się wchłania, to bruzdy, a także zniekształcenia już zawsze będą mniej widoczne niż przed zabiegiem.

Poniżej prezentujemy zabiegi z kwasem hialuronowym dla danej problematyki: