Nieoperacyjny lifting twarzy

W naszym Centrum Laseroterapii i Kosmetyki Estetycznej do liftingu twarzy wykorzystujemy technologię HiFu, radiofrekwencji mikroigłowej bądź frakcyjnej. Oferujemy również zabieg dual-HiFu będący synergicznym połączeniem wszystkich tych technologii. Usługi z zakresu liftingu twarzy wykonujemy w Gorzowie Wielkopolskim – już teraz zachęcamy do zapisów w salonie SPA & BEAUTY!

Lifting twarzy – Gorzów Wielkopolski

Lifting twarzy stał się nie tylko metodą odmłodzenia, ale również wyrazem dbałości o indywidualne piękno i integralność skóry. Dlatego też mieszkańcom Gorzowa, a także Klientom z całej Polski chcemy zaoferować najwyższej jakości usługi bazujące na najnowszych osiągnięciach w dziedzinie medycyny estetycznej. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanego personelu, który indywidualnie podchodzi do potrzeb Pacjenta, zapewniając spersonalizowany plan działania oraz wsparcie na każdym etapie procesu odmładzania i pielęgnacji skóry. Po zabiegach z liftingu twarzy nie tylko możliwe jest odzyskanie młodzieńczej świeżości, ale też pewności siebie, jak również radości z własnego wyglądu. Jeśli więc chcesz skorzystać z zabiegów liftingu twarzy, to tylko w naszym profesjonalnym salonie w Gorzowie!

 • focus_rf_twarz_1_4x3

  Focus RF (fale radiowe)

  Stanowi doskonałe antidotum na upływ czasu i związane z nim objawy starzenia się skóry oraz bezbolesne a przede wszystkim bezpieczne pozbycie się zbędnego tłuszczyku z brzucha, boczków, ud i każdego innego miejsca.

 • HiFu Ulthera

  HiFu Ulthera ***

  Jest to jeden z najbardziej spektakularnych odkryć medycyny estetycznej. Zabieg, który działa anty grawitacyjnie i potrafi zdziałać cuda w najbardziej newralgicznych miejscach na naszej twarzy. Hifu Ulthera jest jedyna na rynku maszyną, którą jesteśmy w stanie "szyć kolagen pod skórą".

 • Focus RF Mikroigłowy (frakcyjny)

  Radio-frekwencja Mikroigłowa czyli Termolifting Mikroigłowy to najprecyzyjniejszy obecnie zabieg uderzający prosto w problematykę skóry, jest on alternatywą dla lasera frakcyjnego i posiada o wiele większe zdolności od niego, ponieważ energia fal radiowych jest podawana bezpośrednio pod skórę, przy pomocy złotych igieł, na odpowiednio dobraną głębokość nie paląc po drodze skóry czy innych tkanek tak jak jest to przy laserze frakcyjnym.

  Podczas zabiegu RF Mikroigłowego skóra zostaje poddawana nakłuwaniu przy jednoczesnej emisji fal radiowych, dzięki czemu w sposób kontrolowany dochodzi do przegrzania skóry i rozpoczynają się procesy naprawcze, czyli produkcja nowych włókien kolagenowych.

 • Termolifting RF Frakcyjny

  Zabieg RF frakcyjny to unikalny i bezpieczny sposób odmładzania skóry. Technologia ta wykracza poza możliwości obecnie dostępnych systemów frakcyjnych. Dzięki wykorzystaniu frakcyjnego bipolarnego prądu o częstotliwości fali radiowej, następuje silne nagrzanie docelowej głębszej warstwy skóry właściwej dotkniętej problematyką, z minimalnym uszkodzeniem naskórka oraz tkanek otaczających.

  Zabieg jest całkowicie bezbolesny, jedyne odczucie to silne ciepło w miejscu przyłożenia głowicy. Nie wykonuje się jego ze znieczuleniem i nie powoduje mikrouszkodzeń warstwy wierzchniej skóry, dzięki czemu nadaje się jako zabieg tzw. bankietowy czyli szybki i silny lifting na dzień przed ważnym wydarzeniem. przy czym efekt utrzymuje się około 2 lat po wykonanej serii zabiegów