Kapsuła Spa-Med

  • Kapsuła Spa-Med

    Kapsuła Spa-Med

Kapsuła Spa-Med z chromoterapią, laserem biostymulującym oraz ozonowaniem.

Podczas jednej sesji przeciętna osoba spala ok.1400kcal.

Kapsuła spa infrared w połączeniu z chromoterapią bądź laserem biostymulującym daje najlepsze efekty przy walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej, podczas sesji w kapsule SPA organizm zostaje wystawiony
na silne działanie fal elektromagnetycznych o zmiennej długości fali od 780nm do 1mm, co pozwala na znaczne rozgrzanie tkanki tłuszczowej na różnych głębokościach, po rozgrzaniu tkanki tłuszczowej organizm na nowo stara się go zmetabolizowac. Podczas seansu uruchamia się także chromoterapie która może zrelaksować bądź dodatkowo przyspieszyc przemiane materii. Jest to zabieg mający na celu zmniejszenie obwodu ciała przy jak największym relaksie i spokoju jaki towarzyszy temu zabiegowi.

Promieniowanie podczerwone penetruje ciało od wewnątrz nagrzewając je, przy takim natężeniu fal podczerwonych tkanka tłuszczowa na nowo jest metabolizowana chromoterapia bądź laser biostymulujący pozwala na przyspieszenie metabolizmu lub regeneracje zmęczonych mięśni.

UWAGA! przed rozpoczęciem terapii zostanie założona karta pacjenta w której będą zapisane parametry zabiegów oraz ich wyniki. Personel przeprowadzi szczegółowy wywiad odnośnie stanu zdrowia i wyłonieniu ewentualnych przeciwwskazań. Zostaną również przedstawione ogólne przeciwwskazania lub odwołanie do strony www.spa-and-beauty.pl o zapoznanie się z nimi. Na karcie pacjenta niezbędne będzie podanie swoich danych oraz podpisanie się.