Peeling kawitacyjny

  • Peeling kawitacyjny

    Peeling kawitacyjny

Jak działa peeling kawitacyjny?

Peelingi kawitacyjne są jednym z zabiegów pielęgnacji skóry, które wykonujemy w naszym centrum w Gorzowie. Samo zjawisko kawitacji polega na gwałtownej zmianie stanu skupienia cieczy z ciekłego na gazowy. Wykorzystywane do tego celu są specjalne urządzenia minimalizujące ciśnienie. Efekty zabiegu są świetne – natychmiastowo możesz cieszyć się z poprawy kondycji swojej skóry.

Zadbaj o kondycje skóry z peelingiem kawitacyjnym

W wyniku przeprowadzonego peelingu kawitacyjnego na twarzy pojawiają się mikroskopijne pęcherzyki, które gwałtownie pękają, co prowadzi do usunięcia zniszczonego naskórka. Pozwala to odsłonić młodszą warstwę skóry, która pozbawiona jest zanieczyszczeń oraz zaskórników. Zabieg peelingu kawitacyjnego wykonujemy w naszym centrum w Gorzowie, a kierujemy go do osób chcących zadbać o odpowiednią pielęgnację swojej skóry. Blisko do nas mają mieszkańcy pobliskich miast, takich jak Kłodawa, Kostrzyn nad Odrą, Myślibórz, a także Sulęcin.

Niezwykłe efekty peelingu kawitacyjnego

Rezultaty tej metody są oszałamiające. Zdrowsza skóra twarzy to tylko jedna z korzyści peelingu kawitacyjnego. Pozostałe efekty to między innymi:

  • poprawa gospodarki wodnej skóry,
  • likwidacja nadmiaru sebum,
  • minimalizowanie porów i wągrów,
  • duże nawilżenie skóry,
  • wygładzenie wierzchniej warstwy naskórka.

Zabieg szczególnie polecamy osobom, których skóra jest wrażliwa. Po peelingu kawitacyjnym można normalnie wrócić do codziennych obowiązków.