Mikrodermabrazja diamentowa

  • Mikrodermabrazja diamentowa

    Mikrodermabrazja diamentowa

Mikrodermabrazja diamentowa jest jednym z najczęściej wybieranych przez naszych klientów zabiegów złuszczających ze względu na rezultaty, które widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Jak działa mikrodermabrazja?

Zabieg mikrodermabrazji polega na złuszczaniu skóry (ścieraniu warstw naskórka) za pomocą „ssącego długopisu” pokrytego pyłem diamentowym. Proces przypominać może wykonywanie peelingu. Mikrodermabrazja uelastycznia skórę, wzmaga produkowanie kolagenu, wpływa na lepsze odżywienie, ukrwienie oraz likwiduje drobne zmarszczki. Cera po zabiegu jest wygładzona, świeża, a zaskórniki i wągry zostają usunięte.

Bezbolesny i efektywny zabieg

Mimo że mikrodermabrazja wykonywana jest przy użyciu specjalistycznego sprzętu, który ściera naskórek, to mikropeeling tego typu jest całkowicie bezbolesny. Po zabiegu mogą pojawić się zaczerwienienia lub łagodne podrażnienia, jednakże wszystkie te objawy są przejściowe. Nieinwazyjny proces pozwala natychmiast powrócić do codziennych czynności.

Wskazania do zabiegu mikrodermabrazji

Ta metoda świetnie radzi sobie z usuwaniem zmarszczek w okolicach oczu, nosa ust oraz tych na czole. Mikrodermabrazję stosujemy także do likwidowania rozstępów, blizn po oparzeniach, trądziku i plam pigmentacyjnych. Ścieranie naskórka za pomocą tej techniki pobudza skórę do intensywnej regeneracji. Dzięki temu nasza cera staje się czysta, a koloryt odpowiednio wyrównany.

Jeżeli masz pytania związane z mikrodermabrazją, to pracownicy salonu SPA & BEAUTY w Gorzowie z chęcią na nie odpowiedzą i przedstawią krok po kroku, jak wygląda przebieg tego zabiegu. Jednocześnie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tą metodą z miast znajdujących się blisko naszego centrum, takich jak Kłodawa, Kostrzyn nad Odrą, Międzyrzecz, Myślibórz, Sulęcin, a także Witnica.