Peeling dermokosmetyczne

Peeling dermokosmetyczne jedna z najskuteczniejszych naturalnych metod pielęgnacji skóry zarówno w sferze przebarwień, trądziku, złuszczania, czy też odżywiania i cofania wskazówek zegara.

Dobierane stężenie i rodzaj peelingu po konsultacji

Poniżej przedstawiamy zabiegi na bazie kwasów:

 • Peeling kwasem migdałowym 40%

  Peeling migdałowy jest jednym z najbardziej delikatnych peelingów pod względem rekonwalescencji skóry ale bardzo efektywnym. Charakteryzuje się brakiem zaczerwienienia i pieczenia, skóra po zabiegu bardzo delikatnie się złuszcza przez co łatwiej możemy to ukryć.

 • Peeling kwasem migdałowym 90%

  Peeling na bazie kwasu mlekowego otrzymujemy w naturalnym procesie fermentacji mleka. Peelin mlekowy poprawia barierę ochronną skóry, pomaga utrzymać naturalną kwasowość skóry, działa na jej prawidłowe nawilżanie, działa wybielająco, a także wyrównuje koloryt, działa oczyszczająco i reguluje wydzielanie łoju, odblokowuje zaskórniki.

 • Peeling kwasem salicylowym 30%

  Działa złuszczając, usuwa martwy naskórek co stymuluje proces odnowy skóry zwiększając jej napięcie i minimalizując zmarszczki.

 • Peeling mocno odmładzający i odbudowujący skóre (retix C)

  Retinox C jest to intensywna terapia odmładzająca skórę dzięki Retinolu 2%, Antyoksydantach 20% i Witaminie C 8%. Połączenie tych trzech składników powoduje intensywną odbudowę włokien kolagenu, rozjaśnienie plam pigmentacyjnych, redukowanie niedoskonałości, zwiększenie nawilżenia i napięciu skóry, ochrona przed starzeniem się skóry.