Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

 • Czy zabieg depilacji laserowej jest bolesny?

  Komfort pacjenta zapewnia nie tylko bardzo szybkie tempo pracy lasera ale również zastosowana w głowicy technologia Advanced Cooling. Oznacza to, że skóra jest chłodzona przed, w trakcie i po emisji światła. Kontaktowe chłodzenie powoduje, że wyczuwalność ciepła w trakcie zabiegu jest minimalna. Pozwala to zastosować wyższą energię w trakcie zabiegu, a tym samym w znaczący sposób zwiększyć jego skuteczność.

 • Jak wygląda zabieg depilacji laserowej?

  Zabieg depilacji laserowej pozwala na stałe pozbycie się włosków z różnych okolic ciała. Zastosowanie depilacji laserowej pozwala bezboleśnie usunąć owłosienie w postaci wąsików na twarzy, z brody, szyi, baków, policzków, twarzy, karku, pleców, klatki piersiowej, pach, przedramion, ramion, dłoni, brzucha, okolic bikini, szpary pośladkowej, ud, łydek, uszu. Zastosowanie technologii laserowej pozwala na precyzyjne usuwanie owłosienia poprzez miejscowe podgrzewanie mieszków włosowych.

 • Skuteczność zabiegu depilacji laserowej?

  Zastosowanie zabiegu depilacji laserowej pozwala na uzyskanie trwałych efektów braku odrastania włosków, co umożliwia ograniczenie wykonywania regularnie depilacji z wykorzystaniem depilatorów, maszynek do golenia. Depilacja laserowa pozwala na uzyskanie efektów usunięcia owłosienia w sposób trwały przy zastosowaniu powtarzalnych zabiegów. Po pierwszym zabiegu depilacji laserowej włoski mogą minimalnie odrastać. Zastosowanie kolejnego zabiegu pozwala na skuteczne usunięcie również odrastających włosków.

 • Dla kogo przeznaczona jest depilacja laserowa?

  Depilacja laserowa szczególnie zalecana jest dla osób z tendencją do wrastania włosków, tworzenia stanów zapalnych ( zapalenie mieszków włosowych ) pojawiania się podrażnienia po tradycyjnych metodach depilacji . Również dla wszystkich którzy mają już dość codziennego golenia i uporczywego uwłosienia.

 • Depilacja laserowa - po zabiegu

  Po zabiegu może pojawić się podrażnienie oraz obrzęk około mieszkowy. Obrzęk i zaczerwienienie ustępują najczęściej już po kilku godzinach od zabiegu w zależności od rodzaju i wrażliwości skóry.