Mezoterapia bezigłowa

  • Mezoterapia bezigłowa

    Mezoterapia bezigłowa

Elektroporacja, nazywana także mezoterapią bezigłową, to zabieg polegający na wytwarzaniu w warstwie skóry mikrokanalików umożliwiających łatwiejsze przedostawanie się składników odżywczych w jej głąb. Dzięki zastosowaniu tej metody cera otrzymuje witaminy, a także minerały, przez co odzyskuje swój blask i młody wygląd.

Rozwiązanie na wszelkie niedoskonałości – mezoterapia bezigłowa

Ten świetny zabieg stosowany jest w przypadku różnego rodzaju zmarszczek. Podczas mezoterapii bezigłowej wykorzystywane są różnego rodzaju preparaty zawierające mieszanki witamin, protein, kolagenu i innych substancji. Skóra po zabiegu zostaje mocno pobudzona do wchłaniania składników aktywnych, a efekt ten utrzymuje się nawet 48h. Pozwala to na bardzo intensywne odżywienie, a co za tym idzie także niwelowanie wszystkich niedoskonałości. Korzystając z mezoterapii bezigłowej, pozbędziesz się przebarwień, ale również załagodzisz trądzik.

Mezoterapia bezigłowa w Gorzowie Wielkopolskim

Zabieg mezoterapii bezigłowej wykonujemy w naszym Centrum Laseroterapii i Kosmetyki Estetycznej w Gorzowie. Oferowaną terapię kierujemy do osób, które chcą odżywić oraz zregenerować swoją skórę. W związku z lokalizacją centrum zachęcamy do skorzystania z tej usługi osoby zamieszkujące okolice Gorzowa Wielkopolskiego, czyli miasta takie jak Kłodawa, Kostrzyn nad Odrą, Międzyrzecz, Myślibórz, Witnica, a nawet Sulęcin.

Wybierz skuteczną, a także bezinwazyjną mezoterapię bezigłową, która zapewni Twojej skórze wszystkie potrzebne do odbudowy oraz prawidłowej regeneracji składniki. Umów się już dziś i odzyskaj swój młody wygląd!