Infuzja tlenowa (Intraceuticals)

  • Infuzja tlenowa (Intraceuticals)

    Infuzja tlenowa (Intraceuticals)

Infuzja tlenowa to nowoczesny zabieg polegający na wprowadzaniu substancji aktywnych oraz odżywczych w głąb skóry za pomocą czystego chirurgicznego tlenu i ciśnienia hiperbarycznego. Wówczas przy doborze wysokiej jakości preparatów jesteśmy w stanie znacznie zahamować postęp starzenia się skóry, ale także zredukować zmiany, takie jak zwiotczenia, obrzęki lub cienie pod oczami.

Bezbolesna regeneracja – infuzja tlenowa

Ta niezwykła metoda, z której korzystamy w naszym centrum w Gorzowie, przynosi wiele korzyści. Zabieg z użyciem tlenu to remedium na wszelkie zaczerwienienia i inne niedoskonałości na twarzy. Dodatkowo działa nawilżająco, a także regenerująco na skórę. Co najbardziej istotne – infuzja tlenowa jest całkowicie bezinwazyjna oraz bezbolesna.

Rezultaty infuzji tlenowej

Efekty infuzji tlenowej widoczne są natychmiastowo. Szczególnie warto zwrócić uwagę na:

  • oczyszczenie – skóra w wyniku zastosowania tej metody pozbawiana jest toksyn i wypełniona zostaje składnikami odżywczymi,
  • nawilżenie – infuzja tlenowa intensywnie nawilża skórę, przywracając jej elastyczność i gładkość,
  • odmłodzenie – metoda ta pozwala zredukować drobne zmarszczki oraz ujednolicić koloryt skóry,
  • promienny blask – cera nabiera zdrowego i świeżego wyglądu, dzięki zwiększonemu poziomowi tlenu.

Gdzie możesz skorzystać z infuzji tlenowej?

Wszystkie osoby, które chcą skutecznie odżywić i zregenerować skórę swojej twarzy, serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu w Gorzowie. Wyspecjalizowana kadra zapewni profesjonalną obsługę, a także pomoże osiągnąć najlepsze możliwe rezultaty. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w samym Gorzowie, czy w okolicznych miejscowościach – takich jak Kłodawa, Kostrzyn nad Odrą, Międzyrzecz, Myślibórz, Sulęcin, a nawet Witnica – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty zabiegów.

Odkryj, jak infuzja tlenowa może odmienić Twoją skórę – poczuj różnicę nawet po pierwszej wizycie. Zaplanuj ją już dziś!