Drenaż limfatyczny z laserem biostymulującym (i-Lipo)

Zapraszamy do salonu w Gorzowie Wlkp. na drenaż limfatyczny. To zabieg stworzony, by wesprzeć osoby podczas procesu odchudzania czy redukcji cellulitu. Masaż limfatyczny sprawdzi się też w przypadku zastojów bądź obrzęków powstałych na skutek operacji. Zapisz się już dziś i poczuj ulgę na własnej skórze!

Drenaż limfatyczny – Gorzów Wielkopolski

Zapraszamy wszystkich Pacjentów mieszkających w Kłodawie, Kostrzynie nad Odrą, Myśliborzu lub Sulęcinie do skorzystania z zabiegów drenażu limfatycznego, jakie wykonujemy w naszym salonie SPA & BEAUTY w Gorzowie Wlkp. Masaż z wykorzystaniem lasera biostymulującego pobudza krążenie krwi, limfy oraz płynu śródmiąższowego w organizmie. Przepływająca w organizmie limfa zbiera substancje toksyczne i niepotrzebne produkty przemiany materii ze wszystkich komórek ciała. Jeżeli układ limfatyczny jest niewydolny, produkty uboczne cofają się do tkanek i komórek, zaburzając metabolizm – dlatego tak ważne jest zastosowanie drenażu.

Kiedy stosować drenaż limfatyczny?

  • Podczas redukcji cellulitu
  • W czasie zespołu ciężkich nóg
  • Dla poprawy odżywienia skóry
  • Podczas kuracji odchudzających
  • Jako pomoc po zabiegu liposukcji
  • W czasie detoksykacji

Działanie masażu limfatycznego – drenaż w Gorzowie Wlkp.

Drenaż limfatyczny wykonujemy głowicą, która podczas całej procedury zasysa skórę, a rolki umieszczone na jej brzegach masują i rozciągają tkankę łączną, dzięki czemu rozbijają cellulit, poprawiają napięcie oraz wygładzają skórę. Zabieg wraz ze sprzężonym w głowicy laserem i-lipo o długości fali 635-665 nm dodatkowo wzmacnia działanie samego drenażu limfatycznego – wywołuje w obrębie tkanek tłuszczowych dokładnie określoną reakcję chemiczną, a zawarte w nich trójglicerydy są rozbijane na wolne kwasy tłuszczowe oraz na glicerol. Powstające produkty metabolizmu są transportowane poprzez pobudzony układ limfatyczny, a następnie zamieniane na energię. To w konsekwencji może prowadzić do poprawy wyglądu sylwetki, a także samego samopoczucia.

Drenaż limfatyczny w profesjonalnym salonie w Gorzowie Wielkopolskim

Zapraszamy na masaż limfatyczny wszystkie osoby z Kłodawy, Kostrzyna nad Odrą, Myśliborza czy Sulęcina! Do naszego salonu w Gorzowie Wlkp. można zapisać się telefonicznie lub umówić wizytę na miejscu. Możliwe jest też zaznajomienie się z cennikiem drenażu limfatycznego tutaj!

UWAGA! Przed rozpoczęciem terapii zostanie założona karta Pacjenta, w której będą zapisane wszystkie wyniki oraz parametry zabiegów. Personel podczas pierwszej wizyty przeprowadzi szczegółowy wywiad odnośnie stanu zdrowia i ewentualnych przeciwwskazań. Na karcie Pacjenta niezbędne będzie podanie również danych osobowych oraz podpisanie się.

Zapraszamy też do zapoznania się z ogólnymi ograniczeniami lub odwołaniami na stronie www.spa-and-beauty.pl