Drenaż limfatyczny z laserem biostymulującym (i-Lipo)

Drenaż limfatyczny jest to zabieg poprawiający pracę układu limfatycznego, poprzez pobudzenie krążenia krwi, limfy oraz płynu śródmiąższowego w organizmie. Przepływająca w organizmie limfa zbiera substancje toksyczne oraz niepotrzebne produkty przemiany materii ze wszystkich komórek naszego ciała. Jeżeli układ limfatyczny jest niewydolny, produkty uboczne cofają się do tkanek i komórek zaburzając metabolizm. Drenaż limfatyczny stosuje się głównie jako zabieg anty-cellulitowi  oraz jest to zabieg niezbędny przy walce o idealną figurę!

Kiedy stosować drenaż limfatyczny:

  • redukcja cellulitu,
  • zespół ciężkich nóg,
  • poprawa odżywienia skóry,
  • podczas kuracji odchudzających,
  • jako pomoc po zabiegu liposukcji,
  • detoksykacja.

Działanie drenażu limfatycznego

Drenaż limfatyczny wykonujemy głowicą która podczas zabiegu zasysa skórę, a rolki umieszczone na jej brzegach masują i rozciągają tkankę łączną, dzięki czemu rozbijają cellulit, poprawiają napięcie i wygładzają skórę.

Drenaż limfatyczny wraz ze sprzężonym w głowicy laserem i-lipo o długości fali 635-665 nm. dodatkowo wzmacnia działanie samego drenażu, mianowicie wywołuje w obrębie tkanek tłuszczowych dokładnie określoną reakcję chemiczną, zawarte w nich trójglicerydy są rozbijane na wolne kwasy tłuszczowe oraz na glicerol. Powstające produkty metabolizmu są transportowane poprzez pobudzony układ limfatyczny, a następnie zamieniane na energię lub metabolizowane.

UWAGA! przed rozpoczęciem terapii zostanie założona karta pacjenta w której będą zapisane parametry zabiegów oraz ich wyniki. Personel przeprowadzi szczegółowy wywiad odnośnie stanu zdrowia i wyłonieniu ewentualnych przeciwwskazań. Zostaną również przedstawione ogólne przeciwwskazania lub odwołanie do strony www.spa-and-beauty.pl o zapoznanie się z nimi. Na karcie pacjenta niezbędne będzie podanie swoich danych oraz podpisanie się.